صفحه با سایدبار

Lorem Ipsum به سادگی متن ساختگی صنعت چاپ و تحریر است. لورم ایپسوم از دهه 1500 میلادی متن استاندارد ساختگی این صنعت بوده است ، هنگامی که یک چاپگر ناشناخته یک نوع تابلو را از آن گرفت و آنرا تکه تکه کرد تا یک کتاب نمونه از نوع تهیه کند. این نه تنها پنج قرن زنده مانده است ، بلکه جهش به تایپ الکترونیکی است ، که در واقع بدون تغییر باقی مانده است. در دهه 1960 با انتشار برگه های Letraset حاوی قطعه های Lorem Ipsum و اخیراً با نرم افزار نشر رومیزی مانند Aldus PageMaker از جمله نسخه های Lorem Ipsum رواج یافت.

برخلاف تصور عامه ، لورم ایپسوم متن ساده ای نیست. این ریشه در یک تکه از ادبیات کلاسیک لاتین از 45 سال قبل از میلاد مسیح ریشه دارد و قدمت آن بیش از 2000 سال است. ریچارد مک کلینتوک ، استاد لاتین در کالج هامدن-سیدنی در ویرجینیا ، یکی از واژگان لاتین لاتین ، consectetur ، را از یک گذرگاه لورم ایپسوم جستجو کرد و با مراجعه به استنادهای این کلمه در ادبیات کلاسیک ، منبع غیرقابل انکاری را کشف کرد. لورم ایپسوم از بخش های 1.10.32 و 1.10.33 از "de Finibus Bonorum et Malorum" (افراط های خوب و بد) اثر سیسرو ، که در سال 45 پیش از میلاد نگاشته شده است آمده است. این کتاب رساله ای در زمینه تئوری اخلاق است که در دوره رنسانس بسیار محبوب است. خط اول Lorem Ipsum ، "Lorem ipsum dolor sit amet .." از یک خط در بخش 1.10.32 آمده است.

قطعه استاندارد Lorem Ipsum که از دهه 1500 استفاده می شود برای علاقه مندان در زیر بازتولید می شود. بخش های 1.10.32 و 1.10.33 از "de Finibus Bonorum et Malorum" اثر سیسرو نیز در شکل اصلی اصلی آنها ، همراه با نسخه های انگلیسی از ترجمه 1914 توسط H. Rackham ، تکثیر می شود.

بسیاری از متن های قسمت های Lorem Ipsum وجود دارد ، اما اکثر آنها به طریقی دچار تغییر و تحول شده اند ، با طنز تزریق شده یا کلمات تصادفی که حتی چندان باورپذیر به نظر نمی رسند. اگر می خواهید از بخشی از لورم ایپسوم استفاده کنید ، باید مطمئن باشید که هیچ چیز شرم آور در وسط متن پنهان نیست. همه ژنراتورهای Lorem Ipsum در اینترنت تمایل دارند تکه های از پیش تعریف شده را در صورت لزوم تکرار کنند ، و این اولین تولید کننده واقعی در اینترنت است. با استفاده از یک فرهنگ لغت با بیش از 200 کلمه لاتین ، همراه با تعداد انگشت شماری از ساختارهای جمله مدل ، برای تولید لورم ایپسوم که منطقی به نظر می رسد. بنابراین ، Lorem Ipsum تولید شده همیشه عاری از تکرار ، شوخ طبعی تزریق شده یا کلمات غیر مشخصه و غیره است.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /usr/local/php73/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so (/usr/local/php73/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php73/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so (/usr/local/php73/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: